Відбулася кваліфікація першого в 2018 році етапу Формули-1

24 березня 2018, 09:48
Кращий час показав Льюїс Хемілтон, далі розташувалися пілоти "Феррарі" Кімі Райкконен і німець Себастьян Феттель

Льюїс Хемілтон на "Мерседесі" виграв

Британський гонщик команди "Мерседес" Льюїс Хемілтон виграв кваліфікацію Гран-прі Австралії – першого етапу сезону Формули-1 2018 року.

Хемілтон на кращому колі показав час 1 хвилина 21,164 секунди, другим і третім стали гонщики "Феррарі" фін Кімі Райкконен (1.21,828) і німець Себастьян Феттель (1.21,838).

Також в десятку кращих увійшли:

4. Макс Ферстаппен ( "Ред Булл", 1.21,879)
5. Деніел Ріккьярдо ( "Ред Булл", 1.22,152)
6. Кевін Магнуссен ( "Хаас", 1.23,187)
7. Ромен Грожан ( "Хаас", 1.23,339)
8. Ніко Хюлькенберг ( "Рено", 1.23,532)
9 Карлос Сайнс ( "Рено", 1.23,577)
10. Вальттері Боттас ( "Мерседес").

Боттас розбив болід в третьому сегменті кваліфікації. Ріккьярдо раніше був оштрафований на три позиції на стартовій решітці гонки за порушення швидкісного режиму в сесії вільних заїздів.

Гонка Гран-прі Австралії пройде в неділю.

Нагадаємо, що раніше Льюїс Хемілтон виграв і першу в сезоні вільну практику перед стартом Гран-прі.

Раніше ми повідомляли , що пілот команди Формули – 1 " Феррарі" Себастьян Феттель назвав свій болід "Глорією".