Скучили за голами? Огляд суперрезультативного матчу "Герта" – "Уніон"

23 травня 2020, 09:33
Берлінське дербі завершилося розгромом – дивитися голи

У стартовому матчі 27-го туру чемпіонату Німеччини "Герта" в берлінському дербі розгромила "Уніон" з рахунком 4:0. При цьому рахунок був відкритий лише на початку другого тайму. Але два голи за дві хвилини повністю зломили опір номінальних гостей, тому в час, що залишився, "Герті" тільки залишалося довести рахунок до розгромного.

Берлінці виграли два стартові матчі під керівництвом Бруно Лаббадіа із загальним рахунком 7:0. У минулому турі "Герта" на виїзді розгромила "Гоффенхайм" (3:0). Це кращий старт серед усіх тренерів в історії клубу в чемпіонаті Німеччини. Лаббадія очолив команду після несподіваного відходу Юргена Клінсманна перед початком карантину.

"Герта" – "Уніон" – 4:0
Голи: Ібішевіч (51), Лукебакіо (52), Матеус Кунья (61), Боята (77)

"Герта": Ярстейн, Пекарік, Боята, Торунаріга, Платтенхардт, Шелбред (Самарджич, 81), Груїч, Лукебакіо (Ділросун, 75), Даріда (Майер, 80), Матеус Кунья (Міттельштедт, 66), Ібішевіч (Піонтек, 75).

"Уніон": Гікевіч, Фрідріх, Хюбнер, Паренс, Тріммель, Премель, Андріх (Кроос, 72), Райхель (Рюерсон, 63), Інгвартсен (Уджа, 57), Бюльтер (Маллі, 63), Андерссон (Польтер, 71).

Попередження: Паренс (9), Лукебакіо (43), Груїч (67).

До слова, в минулому турі футболіст "Герти" поцілував одноклубника після голу, за що нарвався на критику, оскільки порушив правила карантину. В підсумку футболістові довелося вибачитися за поцілунок. Бельгійський легіонер "Герти" Дедрік Боята каже, що порушив соціальну дистанцію, щоб дати вказівки партнеру.