Суперники зіграли на руку Шеві: огляд нічийного матчу Швейцарія – Німеччина

7 вересня 2020, 00:40
Швейцарці створили невелику сенсацію, не давши обіграти себе німцям. Завдяки цьому Україна – вище і тих і інших

Швейцарія - Німеччина - 1:1 / Фото: Reuters

Суперники команди Андрія Шевченка по Лізі націй, збірні Швейцарії та Німеччини, в Базелі досить несподівано розписали нічию 1:1. Завдяки цьому збірна України, навіть програвши Іспанії 0:4, займає високе друге місце в своїй групі. Нагадаємо, що переможець нашого квартету в "Фіналі чотирьох" посперечається за виграш трофея, тоді як найгірша команда групи опуститься до другого дивізіону.

У матчі Швейцарія – Німеччина гості, яких називали великими фаворитами гри, відкрили рахунок на 14-й хвилині. Відзначився півзахисник "МанСіті" Гюндоган. Однак на початку другого тайму швейцарці відігралися завдяки голу захисника "Базеля" Відмера. У підсумку – нічия 1:1. При цьому за кількістю завданих ударів у цьому поєдинку Ліги націй ближчими до перемоги були аж ніяк не німці.

Огляд матчу Швейцарія – Німеччина (1:1)

Швейцарія – Німеччина – 1:1
Голи: Відмер, 57 – Гюндоган, 14
Швейцарія: Зоммер – Відмер, Ельведі, Аканжі, Родрігес (Цубер, 64), Беніто – Емболо (Варгас, 72), Соу (Ебішер, 80), Джака, Штеффен – Сеферович
Німеччина: Лено – Гінтер, Зюле (Та, 62), Рюдігер – Керер, Гюндоган, Кроос, Госенс (Джан, 78) – Дракслер – Вернер, Сане (Брандт, 46)
Попередження: Штеффен – Зюле, Дракслер

Швейцарія – Німеччина – 1:1 / Фото: Reuters

Статистика матчу Швейцарія – Німеччина (1:1)