Суперники збірної України на Євро-2020 забили в Лізі націй на двох один м'яч

12 жовтня 2020, 08:32
Нідерланди не змогли обіграти Польщу, а австрійці скромно здолали Північну Ірландію

/ Фото: Reuters

У неділю пройшов великий ігровий день Ліги націй: відбулося 20 матчів у трьох дивізіонах. Нагадаємо результати Ліги націй за 11 жовтня. Зіграли в цей день і всі команди, з якими збірна України наступного літа битиметься на Євро-2020.

Збірна Нідерландів, яку нещодавно очолив Франк де Бур і з якою наші зіграють в Амстердамі, не змогла здолати в гостях команду Боснії та Герцеговини – 0:0. Головна зірка господарів, форвард "Роми" Едін Джеко, вийшов на заміну на 61-й хвилині і трохи пожвавив гру. Його партнери діяли на контратаках і мали непогані шанси відзначитися, але в цей вечір найкращими були воротарі. Дивіться огляд матчу група А1.

Другий наш суперник на Євро-2020, збірна Австрії, зуміла вичавити максимум в Північній Ірландії. Удар головою з близької дистанції нападника німецького "Аугсбурга" Міхаеля Грегорича після навісу з флангу приніс гостям перемогу і лідерство в квартеті В1 – 1:0. А гольову помилку допустив захисник "Лестера" Джонні Еванс. Колишній динамівець Києва Александр Драгович відіграв в захисті гостей усі 90 хвилин. До вашої уваги – огляд гри в Белфасті.

Нагадаємо, що останній суперник для збірної України на Євро-2020 майже визначений. Третя команда нашої групи стане відома після матчу Грузія – Північна Македонія. Цікаво, що ці збірні зіграють між собою в групі С2 14 жовтня на полі македонців, а у відборі на чемпіонат Європи – 12 листопада в Грузії. Вчора ж грузини розіграли нічию 2:2 з вірменами, зустріч пройшла в Польщі через війну в Нагірному Карабасі.

А збірна Північної Македонії відігралася з рахунку 1:3 в гостях у естонців – 3:3. Дивіться огляд гольової феєрії в Таллінні.