Суперник "Шахтаря" включив українця Малиновського в заявку на Лігу чемпіонів

4 вересня 2019, 17:59
Український півзахисник отримає шанс дебютувати в Лізі чемпіонів

Суперник донецького "Шахтаря" по груповому етапу Ліги чемпіонів італійська "Аталанта" включила українського півзахисника Руслана Малиновського в заявку на євросезон. Таким чином, українець зможе не тільки дебютувати в найпрестижнішому клубному турнірі Європи, але і зіграти проти своєї колишньої команди.

"Шахтар" в Лізі чемпіонів: все про жеребкування, представлення суперників, реакція "гірників"

У двох стартових турах чемпіонату Італії Малиновський відіграв всього 59 хвилин. У матчі проти СПАЛ (3: 2) українець вийшов на заміну на 54-й хвилині, а в програному поєдинку з Торіно (2: 3) з'явився на 67-й.

У минулому сезоні Малиновський в складі "Генка" провів 51 матч у всіх турнірах, забив 16 м'ячів і зробив стільки ж результативних передач, а його команда стала чемпіоном Бельгії.

Шахтар "зустрінеться з "Аталантою" в рамках другого туру групового етапу. Матч відбудеться 1 жовтня в Мілані на стадіоні "Джузеппе Меацца", так як домашня арена не пройшла ліцензування УЄФА. У Харкові команди зустрінуться в рамках шостого туру 11 грудня. Повний календар Шахтаря в груповому етапі Ліги чемпіонів

"Аталанта" – бронзовий призер чемпіонату Італії. Команда вперше в історії зіграє в груповому етапі Ліги чемпіонів. Влітку бергамців поповнив гравець збірної України Руслан Малиновський. Минулий сезон можна вважати найуспішнішим в історії команди. До цього кращим досягненням була перемога в Кубку Італії в далекому 1963 році.