Суперник "Шахтаря" по Лізі Європи вирвав перемогу в чемпіонаті Німеччини під проливним дощем

7 червня 2020, 16:58
"Вольфсбург" виграв у аутсайдера в Бремені й повернувся в Бундеслізі в зону єврокубків

/ Фото: Reuters

Сьогодні закривається 30-й тур німецької Бундесліги. У неділю проходять три матчі, і перший з них вже завершився в Бремені. Суперник "Шахтаря" по плей-оф Ліги Європи "Вольфсбург" боровся з "Вердером". Читайте прогноз, розклад і результати 30-го туру чемпіонату Німеччини.

Незважаючи на те, що суперники перебувають на різних полюсах турнірної таблиці, поєдинок вийшов бойовим. Річ у тім, що "Вердер" відчайдушно намагається врятуватися від вильоту, а "Вольфсбург" – зачепитися за путівку в Лігу Європи на наступний сезон. Показово, що судила зустріч відома жінка-рефері Бібіана Штайнгауз, а в другому таймі події на полі розгорталися під акомпанемент зливи.

Саме після перерви арбітр показала п'ять жовтих карток із шести. Обидві команди мали шанси вирвати три очки, але все вирішилося вкінці.

На 82-й хвилині швейцарський захисник Кевін Мбабу (на фото) досить просто навісив з правого флангу – і високий нідерландський нападник Вут Веггорст вколотив м'яч у ворота "Вердера" і приніс перемогу гостям з рахунком 1:0. Цей успіх дав змогу "Вольфсбургу" піднятися на шосте місце в таблиці, повернувшись в зону Ліги Європи. А "Вердер" залишився із 17-м.

Читайте про те, що в матчі з "Боруссією" гравець "Герти" встановив рекорд з кілометражу.

Дивіться, як "Шахтар" обігравав "Вольфсбург" у першому матчі 1/8 фіналу Ліги Європи в березні