Суперник "Динамо" в Лізі чемпіонів покуражився в Бельгії

3 серпня 2019, 11:21
"Брюгге" стартував у чемпіонаті з двох перемог

Суперник київського "Динамо" у відборі Ліги чемпіонів здобув другу перемогу на старті чемпіонату Бельгії. "Брюгге" у другому турі першості країни на домашньому стадіоні розгромив "Сент-Трюйден".

"Динамо" підписало нападника збірної Люксембургу

Ще до перерви "Брюгге" забив чотири м'ячі, і зняв всі питання в матчі. У другому таймі команда завершила розгром і закінчила поєдинок з рахунком 6:0.

Український захисник Едуард Соболь, який виступає за "Брюгге" на правах оренди, вийшов у старті на 73-й хвилині його замінив Воссен. Результативними діями українець не відзначився.

Нагадаємо, перший поєдинок між київським "Динамо" і "Брюгге" в третьому раунді відбору Ліги чемпіонів відбудеться шостого серпня в Бельгії.

Як ми писали, раніше гравець збірної Люксембургу перейшов в український клуб. Захисник Марвін Мартінс підписав контракт з львівськими "Карпатами". З футболістом уклали дворічну угоду.

Також повідомлялося, що Ігор Суркіс прокоментував ймовірність запрошення Неймара в "Динамо". Відзначимо, що в "ПСЖ" знаменитий бразилець отримує 37 мільйонів євро в рік, тобто більше 100 тисяч євро на добу.