Суперницею Світоліної в фіналі Підсумкового турніру стала перша ракетка світу

2 листопада 2019, 20:58
У разі перемоги на турнірі українка стане володаркою рекордних призових в історії тенісу

/ Фото: Reuters

Австралійська тенісистка Ешлі Барті стала другою фіналісткою Підсумкового турніру WTA з призовим фондом в 14 мільйонів доларів. У півфіналі турніру перша ракетка світу обіграла чешку Кароліну Плішкову. Матч тривав 1 годину 55 хвилин і завершився з рахунком 4:6; 6:2; 6:3.

У фіналі турніру Барті зіграє з українкою Еліною Світоліною. Нагадаємо, Світоліна пробилася у фінал через відмову Белінди Бенчіч . Бенчіч відмовилася продовжувати матч за рахунку 5:7, 6:3, 4:1 на користь Світоліної. Додамо, що українка являеться діючою переможницею турніру і першою, хто у другій рік поспіль пробилась до фіналу Підсумкового турніру WTA.

Раніше ми писали, що Еліна в Китаї виграла вже 25 мільйонів гривень , В перекладі на долари – 995 тисяч. Якщо Еліна продовжить в тому ж дусі, то може стати володаркою рекордних призових в історії тенісу – $4,75 млн. Саме стільки може виграти Світоліна, якщо пройде в Китаї всю дистанцію без поразок.

Дивіться також сюжет, як Еліна Світоліна обіграла чеську тенісистку Плішкову на старті турніру в Китаї