"Сокіл" і "Донбас" здобули перемоги в чемпіонаті України, "Кременчук" грав овертайм

25 грудня 2020, 09:57
У УХЛ пройшли чотири матчі 20-го туру, лідером залишається донецька команда

"Маріуполь" - "Сокіл"

Двома перемогами гостей завершився в четвер черговий тур Української хокейної ліги. Київський "Сокіл" здобув вольову перемогу в Маріуполі – 4:2. Вражаюче, що в першому періоді підопічні Олега Шафаренка відігралися через п'ять секунд (!) після пропущеної шайби. А в другому і третьому періодах змогли довести свою перевагу в класі.

Днями масовою бійкою і вольовою перемогою завершилося київське дербі в хокеї.

А найбільш напружений і непередбачуваний матч туру пройшов у в Херсоні. Місцевий "Дніпро" пропустив три шайби поспіль від чемпіонів з Кременчука. Але в третьому періоді зумів зрівняти рахунок і перевести гру в овертайм. Щоправда, там вже команда з Полтавської області вирвала перемогу – 4:3.

Також в цьому турі "Донбас" розгромив "Крижаних Вовків" (6:2), а "Краматорськ" розібрався з "Білим Барсом" у Білій Церкві – 5:2. "Донбас" продовжує утримувати перевагу над "Соколом" в сім очок, а ось "Кременчук" відстав на один бал.

Наступні матчі чемпіонату країни зіграють 26-27 грудня. Читайте також спортивний календар на свята.

Дивіться, як гірськолижниця Ліндсі Вонн грала з Пі-Кей Суббаном у хокей пилососом:

Ліндсі Вонн з пилососом грає в хокей зі своїм бойфрендом Пі-Кей Суббаном Відео: Instagram