Пес завдав травму футболісту під час матчу

18 вересня 2018, 15:13
У поєдинку чемпіонату Румунії гравець отримав безглузде ушкодження

Собака збив футболіста

Кумедний епізод стався у матчі четвертого дивізіону чемпіонату Румунії з футболу. На поле просто під час матчу вибіг собака. Тварину не помітив гравець однієї з команд, спіткнувся і впав. Як виявилося пізніше, футболіст отримав травму після зіткнення з псом.

Румунська першість славиться своїми курйозами. Так минулого року матч п'ятого дивізіону чемпіонату Румунії з футболу між "Бистриця" та "Винеторулом" було перервано через відсутність м'ячів.

Часті промахи футболістів обох команд призвели до того, що до 58-ї хвилини зустрічі всі ігрові м'ячі виявилися у річці, що протікає просто за стадіоном. Оскільки запасних м'ячів не було, суддя вирішив зупинити матч.

Раніше ми писали, що двоє гравців бухарестського "Ювентуса" – Георге Калінтару і Валентин Барбулеску – мало не побилися після закінчення матчу 7-го туру чемпіонату Румунії проти "Стяуа". Зустріч завершилася поразкою "Ювентуса" з рахунком 1:2. У компенсований час у ворота "Стяуа" був призначений пенальті. Пробивати його взявся Калінтару і спробував виконати удар в стилі Паненки, але голкіпер "Стяуа" Флорін Ніце залишився по центру воріт і спокійно забрав м'яч у руки. Після цього Барбулеску накинувся на Калінтару з претензіями і штовхнув його. Подальшого конфлікту вдалося уникнути завдяки партнерам по команді, які відтягнули футболістів один від одного.