"Зняв павутинку": Ярмоленко забив шикарний гол за "Вест Хем" після травми

31 серпня 2019, 19:05
Андрій красивим ударом поставив крапку в матчі

Український вінгер "Вест Хема" відзначився переможним голом у матчі четвертого туру чемпіонату Англії проти "Норвіча. Поєдинок закінчився з рахунком 2:0 на користь господарів. Раніше, Андрія визнали найгіршим гравцем в його першому матчі після страшної травми.

Примітно, що український гравець з'явився на полі з перших хвилин. Для нього ця гра стала другою поспіль, в чемпіонаті Англії, зі стартового свистка.

Так, на 56-й хвилині поєдинку м'яч відскочив до українця на краю чужого штрафного майданчика, після чого Ярмоленко зльоту з лівої ноги пробив під поперечину "Канарок".

До цього Андрій не відрізнявся результативними діями. Відзначимо, що українець забивав в рамках Прем'єр-ліги майже рік тому: до травми ахілла.

Ярмоленко відзначився дублем у матчі проти "Евертона".

Як ми писали раніше, Ярмоленко потрапив до списку гравців, яких Шевченко викликав на матчі з Литвою і Нігерією. Відбірковий матч Євро-2020 проти Литви збірна України зіграє 7 вересня в Вільнюсі, а товарняк з Нігерією – 10 вересня в Дніпрі.