Снігур програла фінал турніру в Дубаї: на кону були рекордні призові і перший дорослий "Шолом"

14 грудня 2019, 17:25
17-річна українка ще має шанс потрапити до кваліфікації Australian Open

17-річна українська тенісистка Дарія Снігур програла у фіналі найбільшого турніру в своїй кар'єрі – ITF з призовим фондом 100 тисяч доларів, який відбувався в Дубаї. У фіналі турніру українка поступилася Ані Богдан з Румунії – 1:6, 2:6.

Перемога в Дубаї могла б гарантувати Снігур участь в кваліфікації Australian Open. Проте, шанс зіграти на першому турнірі "Великого Шолома" у Дарії ще є, адже остаточний склад учасників буде визначено після подачі заявочних листів через 10 днів – хтось може відмовитися, а комусь може дістатися wild card. Раніше ми повідомляли, що п'ять українок зіграють у першому турнірі "Великого Шолома" наступного сезону.

Наразі Снігур займає 328-ме місце в рейтингу WTA. За свою коротку кар'єру Дарія вже встигла заробити 14 537 доларів призових.

Цікаво, що починати виступи в Об'єднаних Арабських Еміратах Даші довелося в кваліфікації. Там киянка виграла два матчі, в тому числі у переможниці відкритого чемпіонату Австралії 2008 року в парному розряді, співвітчизниці Катерини Бондаренко.

Дивіться сюжет, як перша ракетка України Сергій Стаховський став професійним тенісистом.