ЗМІ: футболісти "Зеніту" побилися в роздягальні після поразки у чемпіонаті Росії

27 листопада 2016, 23:03
Пітерці пропустили два голи в компенсований час і програли "Краснодару"

Фото ФК "Зеніт"

Форвард "Зеніту" Артем Дзюба і голкіпер команди Юрій Лодигін побилися в роздягальні після гостьового матчу 15-го туру російської Прем'єр-Ліги з "Краснодаром" (1:2).

На 86-й хвилині зустрічі влучний удар Дзюби вивів санкт-петербурзьку команду вперед у рахунку, проте господарі поля на другій і четвертій компенсованих хвилинах забили два голи і здобули вольову перемогу.

Після другого пропущеного голу в телетрансляцію матчу потрапив епізод, в якому Дзюба висловив невдоволення, показавши непристойний жест.

За підсумками 15 турів відставання "Зеніту" від лідируючого "Спартака" становить шість очок. "Краснодар" піднявся на третє місце, краснодарська команда відстає від петербурзької на чотири очки.