Словак Петер Саган виграв третій етап "Тур де Франс"

3 липня 2017, 19:31

Петер Саган виграв третій етап "Тур де Франс". Фото AFP

Українець Андрій Гривко фінішував 92-им і опустився на 67-ме місце в загальному заліку.

Словацький велогонщик Петер Саган з команди Bora-Hansgrohe став переможцем третього етапу "Тур де Франс".

Саган в понеділок подолав дистанцію в 212,5 кілометра з Вервьє в Лонгві за 5 годин 7 хвилин 19 секунд. Другим фінішував австралієць Майкл Меттьюс, третім став ірландець Деніел Мартін. Українець Андрій Гривко фінішував 92-им.

Лідерство в генеральній класифікації зберіг британський велогонщик Sky Джерайнт Томас (10 годин 31 секунда). На друге місце піднявся його партнер по команді британець Кріс Фрум (+12 секунд). Замикає трійку лідерів Меттьюс (+12).

Андрій Гривко опустився в генеральній класифікації на 67-ме місце, відстаючи від лідера на дві хвилини і чотири секунди. Після другого етапу "Тур де Франс" Гривко йшов 12-им.