Нервовим не дивитися: центровому НБА під час матчу вибили палець, але він дограв гру

7 січня 2020, 13:14
Лідер "Філадельфії" Джоел Ембіід травмував безіменний палець лівої руки в поєдинку з "Оклахомою"

Джоел Ембіід з травмою / Фото: Reuters

Центровий "Філадельфії" Джоел Ембіід вивихнув безіменний палець лівої руки під час матчу НБА проти "Оклахоми" (120:113). З боку це виглядало страшно, коли палець стирчав, неприродно вигнутий в іншу сторону, а ось камерунець і оком не повів. Раніше ми повідомляли, що помер чоловік, який зробив НБА однією з найдорожчих ліг планети.

Баскетболіст залишиа майданчик у першій чверті, після чого пішов у роздягальню. Через пару хвилин Ембііду перев'язали палець і він, наче й не було нічого, повернувся до залу. На початку другої чверті Ембіід знову вийшов на майданчик і допоміг своїй команді здобути перемогу, набравши 18 очок, зробивши 9 підборів і 8 передач.

Також цієї ночі тренер "Голден Стейт" Стів Керр обматюкав арбітра. За дві хвилини до кінця другої чверті матчу проти "Сакраменто Кінгз" (98:111) розлючений тим, що арбітр пропустив порушення правил, Керр кричав на суддю спочатку зі свого місця біля лавки, а потім вийшов на паркет. Внаслідок інциденту коуча вилучили з майданчика за вживання ненормативної лексики на адресу арбітра.