Скромний середняк не пустив "Атлетіко" в зону Ліги чемпіонів в іспанській Примері

14 червня 2020, 18:29
"Атлетік" на своєму стадіоні в Більбао зіграв внічию з чвертьфіналістом Ліги чемпіонів

На цьому тижні повернувся до життя ще один національний чемпіонат з топ-5 – іспанська Ла Ліга. У неділю команди закривають програму 28-го туру трьома поєдинками. Центральний з них почнеться о 20:30 за київським часом в Мадриді, наш сайт веде онлайн-трансляцію матчу "Реал" – "Ейбар". А перед цим вже відбулася одна зустріч.

До речі, дізнавайтеся розклад, результати і трансляції 28-го туру чемпіонату Іспанії. Сьогодні в Більбао місцевий "Атлетік" не дозволив обіграти себе мадридському "Атлетіко". Команда з Країни Басків посідає лише десяте місце в Ла Лізі, але зуміла дати гідний бій чвертьфіналістові Ліги чемпіонів. Суперники обмінялися голами в інтервалі з 37-ї по 39-ту хвилину: Ікер Муньяїн вивів "Атлетік" вперед, але дуже швидко Дієго відновив рівновагу – 1:1. Дивіться відеоогляд поєдинку.

Невдача не дозволила "Атлетіко" піднятися із шостого місця. А в разі перемоги підопічні Дієго Сімеоне підскочили б відразу на четверту позицію, яка дає путівку в Лігу чемпіонів.

Читайте про те, що іспанська ліга подасть в суд на фаната, який вибіг на поле в матчі "Мальорка" – "Барселона".

Дивіться, як "Атлетіко" зломив "Ліверпуль" в 1/8 фіналу Ліги чемпіонів у березні