Скрипник зазнав першої поразки з "Зорею" в битві за "бронзу" з "Олександрією"

18 серпня 2019, 21:28
Центральний матч четвертого туру Прем'єр-ліги порадував глядачів забитими голами й інтригою

Зоря - Олександрія

Бронзовий призер минулого сезону "Олександрія" здобула другу поспіль перемогу, обігравши учасника єврокубків луганську "Зорю" у матчі четвертого туру чемпіонату України. Матч відбувся в Запоріжжі на "Славутич-Арені". Луганчани на правах господарів поля більше часу провели в атаках, але особливих дивідендів від цього не заробили, а ось "Олександрія" реалізувала обидва своїх удари в створ – героєм став Кирило Ковалець, який оформив дубль у другому таймі.

За кілька хвилин до фінального свистка Богдан Ледньов відродив інтригу в матчі, реалізувавши штрафний удар, але зрівняти рахунок луганчани не встигли. Віктор Скрипник зазнав першої поразки на чолі "Зорі", при цьому його команда поступилася прямому конкуренту за бронзові медалі.

Нагадаємо, що вже в найближчий четвер "Зорі" належить провести гостьовий матч плей-офф раунду кваліфікації Ліги Європи проти іспанської "Еспаньоли".

"Зоря" – "Олександрія" – 1: 2

Голи: Ледньов (88) – Ковалець (57, 75)

"Зоря": Шевченко, Іванисеня, Абу-Ханна, Тимчик, Громов (Русин, 66), Хомченовський (Ледньов, 71), Юрченко, Кочергін, Кабаєв (Будковський, 66), Михайличенко, Чеберко.

"Олександрія": Паньків, Шендрик, Дубра, Мірошниченко, Пашаєв, Третьяков, Лучкевич (Задерака, 69), Банада, Ковалець (Довгий, 84), Гречишкін, Безбородько (Сітало, 46).

Попередження: Банада (22), Тимчик (31), Лучкевич (36), Чеберко (59), Пашаєв (70), Русин (71), Ковалець (80), Абу-Ханна (83).

Як "Олександрія" здобула першу перемогу в сезоні:

Як ми писали раніше, стартував четвертий тур УПЛ поєдинком у Полтаві. "Дніпро-1" не втримав перемогу над "Ворсклою" – 1: 1. Команди обмінялися голами у другому таймі, а кінцівку матчу гості догравали в меншості.

У ще одному матчі четвертого туру "Десна" і "Колос", у яких до очної зустрічі було по шість очок, не змогли визначити переможця – 0: 0.