"Швидка" на футбольному полі: матч Ліги Європи зупинили на 25 хвилин через травму арбітра

2 серпня 2019, 00:09
Поєдинок у відповідь румунської "Університатя" та угорського "Гонвед" запам'ятався не голами, а скандалом

Під час матчу-відповіді другого кваліфікаційного раунду Ліги Європи між румунською "Університатя" та угорським "Гонведом" вболівальники кинули фаєр з трибуни на поле. Він потрапив у голову арбітру зустрічі Арнольду Хантеру. Судді була потрібна медична допомога, для чого "швидка" виїхала прямо на футбольне поле, і він не зміг продовжити матч. Гра поновилася через 25 хвилин, коли пристрасті вляглися.

Основний і додатковий час матчу завершився внічию 0:0, як і перша зустріч тижнем раніше. Команди пробивали післяматчеві пенальті і в них точнішими виявилися футболісти "Університаті" – 3:1. Румунський клуб у важкій боротьбу домігся права зіграти у третьому раунді кваліфікації Ліги Європи.

Раніше у четвер луганська "Зоря" обіграла в матчі-відповіді "Будучност" і теж гарантувала собі місце в наступному раунді відбору Ліги Європи.

Нагадаємо, що для луганського клубу поєдинок проти "Будучности" став третім офіційним у теперішньому сезоні. Раніше команда Віктора Скрипника встигла стартувати в українській Прем'єр-лізі. Матч проти "Ворскли" відбувся у Полтаві і завершився мінімальною перемогою "Зорі". Швидкий гол забив Богдан Ледньов: