Скільки повинен пропустити "Леганес" для дебюту Андрія Луніна

27 жовтня 2018, 23:08
Воротар збірної України знову спостерігав за грою свого клубу з лави запасних

Андрій Лунін. Фото cdleganes.com

Не клеїться поки кар'єра 19 – річного талановитого воротаря збірної України Андрія Луніна в Іспанії . Контракт на шість років з мадридським " Реалом " він підписав ще в червні 2018 року, в оренду в "Леганес" вирушив у кінці серпняЗараз на дворі кінець жовтня , але український легіонер досі не провів жодної хвилини в офіційному матчі сезону -2018 / 2019 . А вчемпіонаті Іспанії зараз проходять поєдинки 10-го туру.

Сьогодні "Леганес" грав в гостях з "Леванте" і зазнав поразки – 0: 2, пропустивши по голу в кожному з таймів. Ворота захищав Пічу Куельяр, якому аргентинський тренер команди Маурісіо Пеллегріні довіряє на всі 100%.

Принаймні поки що. Куельяр пропустив 15 м'ячів в 10 турах і тільки одного разу – в 8-му турі – залишив ворота на замку. Скільки повинен пропустити Куельяр ще, щоб поступитися місцем українцю, невідомо. А поки що "Леганес" займає третє місце з кінця турнірної таблиці.

Лунін спочатку не потрапляв навіть до протоколу матчу, але в останніх чотирьох іграх регулярно виявляється в запасі і чекає свого шансу