Скандал у фіналі африканської Ліги чемпіонів: система відеодопомоги арбітрам виявилася несправною

1 червня 2019, 09:08
"Есперанс" виграв африканську Лігу чемпіонів, матч-відповідь проти "Відада" тривав лише годину

/ Фото: AFP

Футбольний клуб "Есперанс" з Тунісу другий рік поспіль став переможцем Ліги чемпіонів Африканської конфедерації футболу (CAF) після того, як другий матч фіналу турніру з марокканським клубом "Відад" не дограли через непрацюючу систему відеодопомоги арбітрам (VAR).

Перша гра фіналу, що пройшла в Рабаті, завершилася з рахунком 1: 1. Відповідна зустріч відбулася у п'ятницю в Радесі. "Есперанс" на 41-й хвилині вийшов вперед завдяки голу Юсефа Белайлі. На 59-й хвилині "Відад" зрівняв рахунок, але гол не був зарахований. Представники марокканської команди попросили арбітрів скористатися VAR, але система не працювала. Як повідомляють туніські ЗМІ, офіційні особи до гри знали про непрацюючу VAR, але гравці, швидше за все, не були в курсі обставин.

Дана ситуація викликала протести з боку тренера "Відада" і запасних команди. Пішла негативна реакція уболівальників, які почали закидати гравців і тренерів марокканського клубу пляшками з водою. В результаті футболісти "Відада" пішли в роздягальню. Після 1,5 годинної паузи матч не був відновлений, а суддя присудив перемогу туніській команді.

"Есперанс" вчетверте в історії виграв Лігу чемпіонів CAF.

/ Фото: AFP

Нагадаємо, що у суботу буде зіграно фінал Ліги чемпіонів УЄФА. У ньому зустрічаються "Тоттенхем" і "Ліверпуль". Ми проведемо текстовий онлайн фіналу ЛЧ, а напередодні ми розповіли,чому цей сезон Ліги чемпіонів – кращий в історії.

Фінал Ліги чемпіонів між "Тоттенхемом" і "Ліверпулем" відбудеться 1 червня на стадіоні "Метрополітан" в Мадриді. Нагадаємо, що обидві команди пробилися до фіналу після неймовірних камбек.

"Тоттенхем" програв вдома "Аяксу" 0: 1, а потім на виїзді "горів" 0: 2, але в другому таймі зумів забити три м'ячі і пройти далі! Як це було:

"Ліверпуль" програв на виїзді "Барселоні" 0: 3 і вже ніхто не вірив в англійців, але вони вдома зібралися і перемогли 4: 0! Як це було: