Скандал шептунів у "Реалі": Бензема нишком просив Менді не давати паси Вінісіусу (відео)

28 жовтня 2020, 12:50
Як виявилося, в таборі мадридського суперклубу – кепська обстановочка. Французів-змовників вивели на чисту воду

Бензема і Менді / Фото: Twitter

Камери спостереження зафіксували діалог французьких гравців "Реала" Бензема і Менді в перерві матчу з менхенгладбахською "Боруссією" (2:2), який призвів до великого скандалу. Як виявилося, всередині "Королівського клубу" існують явно недоброзичливі одна до одної групи футболістів, сформовані за національною ознакою.

Коли гравці "Реала", що на той час поступалися 0:1, зібралися в підтрибунному приміщенні перед виходом на другий тайм, нападник мадридців Карім Бензема звернувся французькою мовою до свого співвітчизника, захисника Ферлана Менді: "Брате, не грай на нього, заради всього святого. Він грає проти нас".

Як повідомляє RMC Sport, Карім говорив про бразильського вінгера "Реала" Вінісіуса Жуніора, який стояв за кілька метрів від нього. Бразилець якраз грав на лівому фланзі, де його партнером по бровці був Менді.

Бензема, судячи з усього, вважав, що Вінісіус, нехай і перебував неподалік, його фразу французькою не зрозуміє. Однак тепер, коли слова Каріма стали надбанням громадськості, бразилець явно не запалає до нього симпатією. І не виключено, цей скандал з "гнильцею" вкрай зіпсує атмосферу всередині "Реала", який і так на початку сезону грає як мокре горить.

Зазначимо, що в матчі з менхенгладбахською "Боруссією" Вінісіус і справді втратив кілька хороших моментів для взяття воріт суперника. Однак хто точно грав проти "Реала", то це Менді. Саме через його помилку, коли француз застряг за лінією офсайду, мадридці пропустили від німецького клубу другий м'яч. І потім лише дивом уникли поразки (2:2), забивши два голи наприкінці.

Нагадаємо, що після двох турів "Реал" посідає останнє місце в своїй групі Ліги чемпіонів, в якій з 4 очками лідирує "Шахтар".