СКА вдруге в історії завоював Кубок Гагаріна

16 квітня 2017, 18:29
Клуб з Санкт-Петербурга на виїзді обіграв "Металург" у п'ятому матчі фінальної серії і став чемпіоном КХЛ

СКА виграв чемпіонат КХЛ. Фото facebook.c

Хокеїсти петербурзького СКА перемогли магнітогорський "Металург" в п'ятому матчі фінальної серії плей-офф КХЛ і вдруге в історії завоювали Кубок Гагаріна.

Зустріч пройшла в неділю в Магнітогорську і завершилася з рахунком вольовою перемогою гостей з рахунком 5: 3 (0: 1, 3: 1, 2: 1).

СКА поступався з рахунком 0: 2 після голів Оскара Осали (9-а хвилина) і Віктора Антипіна (24-а), але по ходу другого періоду зміг вийти вперед зусиллями Микити Гусєва (27-а), Олександра Барабанова (30-а) і Євгена Дадонова (35-а). На дев'ятій секунді третього періоду Ілля Ковальчук закинув четверту шайбу СКА, але вже через 46 секунд Ярослав Косов скоротив відставання. Остаточний результат встановив Сергій Плотніков (59-а), який вразив порожні ворота.

Рахунок в серії до чотирьох перемог став 4-1 на користь СКА, який вдруге в історії завоював Кубок Гагаріна. Вперше петербурзький клуб виграв трофей в сезоні 2014/15, з аналогічним рахунком взявши верх у фінальній серії над казанським "Ак Барсом".