СКА і "Металург" встановили рекорд тривалості фіналу КХЛ

13 квітня 2017, 09:30
Команди зіграли 92 хвилини і 45 секунд

Фінал. Фото ХК СКА

У третій зустрічі фінальної серії Континентальної хокейної ліги пітерський СКА з великими труднощами зумів подолати опір магнітогорського "Металурга", закинувши вирішальну шайбу незадовго до кінця другого овертайму. Секундомір на 93-й хвилині зупинив Євген Дадонов.

Пітерці перемогли 2:1 і з таким же рахунком повели в фіналі розіграшу Кубка Гагаріна.

Гра в Льодовому палаці Санкт-Петербурга тривала 92 хвилини і 45 секунд, що стало новим рекордом тривалості для матчів фінальної серії КХЛ. Попереднє досягнення належало "Металургу" і ЦСКА, які у фінальній грі сезону-2015/16 провели на льоду 78 хвилин 12 секунд.

Раніше в першому фінальному матчі виграв СКА (5:4), а в другому – "Металург" (3:1). Наступна гра серії до чотирьох перемог відбудеться 14 квітня в Петербурзі.