Система відеодопомоги арбітрам допомогла "Реалу" вийти у фінал клубного чемпіонату світу

13 грудня 2017, 21:27
"Реал" здобув вольову перемогу над "Аль-Джазірою" в ОАЕ з рахунком 2: 1

"Аль-Джазіра" - "Реал" - 1: 2. фото AFP

Футболісти мадридського "Реала" здобули вольову перемогу над "Аль-Джазірою" з ОАЕ в півфінальному матчі чемпіонату світу серед клубів.

Зустріч пройшла в середу в Абу-Дабі і завершилась з рахунком 2: 1 на користь "вершкових". На гол Ромаріньо (41-а хвилина) у господарів команда Зінедіна Зідана відповіла точними ударами Кріштіану Роналду (53) і Гарета Бейла (81).

На 47-й хвилині півзахисник "Аль-Джазіри" Мбарк Буссуфа забив другий гол своєї команди, який через офсайд відмінив головний суддя Сандро Річчі після використання системи відеодопомоги арбітрам (VAR).

Роналду став найкращим бомбардиром клубних чемпіонатів світу за весь час – в його активі шість голів.

<p>"Аль-Джазира" – "Реал" – 1:2. Фото AFP</p>

У фіналі турніру 16 грудня "Реал" зустрінеться з бразильським "Греміо", який раніше в 1/2 фіналу обіграв мексиканську "Пачуку" в додатковий час. А "Аль-Джазіра" в цей же день зіграє з мексиканською "Пачукою" в матчі за третє місце.

Нагадаємо, що "Реал" починав змагання відразу зі стадії півфіналу, тоді як "Аль-Джазіра" в чвертьфіналі обіграла японську "Ураву" з рахунком 1: 0.

Раніше ми писали, що ФІФА змінює формат клубного чемпіонату світу з футболу: з 2021 року в турнірі братимуть участь 24 команди.