Система VAR облажалася в чемпіонаті Англії: судді пропустили гру рукою і зарахували гол

1 грудня 2019, 12:35
У поєдинку аутсайдерів Прем'єр-ліги "Саутгемптон" обіграв "Уотфорд" і пішов з передостаннього місця

Скандальний епізод стався вчора в матчі чемпіонату Англії між "Саутгемптоном і" Уотфордом ", в якому господарі перемогли – 2: 1. Хоча" Уотфорд ", що займає останнє місце в Прем'єр-лізі, відкрив рахунок на 24-й хвилині. Але на 79- й і 83-й "Саутгемптон" двома голами все перевернув. Однак, як виявилося, в атаці при першому забитому м'ячі судді пропустили гру рукою. до слова, дивіться розклад і результати матчів 14-го туру АПЛ.

На 78-й хвилині Мусса Дженепо увірвався в штрафну площу і, пробігаючи в зігнутому положенні повз Холебас, вінгер з Малі підіграв собі рукою. М'яч відлетів в неї від ноги захисника. Спочатку цього ніхто не помітив. У кімнаті ВАР зазвичай переглядають кожен гол, але відеосудьі не звернули на це уваги. Ймовірно, дивилися епізод з інших ракурсів. Відповідно, головному судді Майклу Оліверу ніхто не підказав.

Режисер трансляції теж нічого не помітив: кадри, які дали в ефір з іншого ракурсу, неможливо натякали на гру рукою, тільки на сам гол. Перший повтор, на якому було видно гру рукою, пустили в ефір лише в доданий час. Порушення складно розгледіти без уповільнення.

Прес-офіцер "Уотфорда" після гри пояснив: у ВАР не було камери під потрібним для коректного перегляду кутом. Правда, у суддів начебто є доступ до всіх камер телебачення. Вони, ймовірно, просто не дивилися епізод з точки через воріт.

Тренер Ральф Хазенхюттль не став заперечувати, що "Саутгемптон" пощастило: "Ми задоволені VAR, тому що він робить хорошу роботу. Відеосудьі не завжди будуть приймати вірні рішення. Неможливо побачити все – іноді з VAR везе, іноді немає ".

Дивіться, як раніше "Уотфорд" обігравав "Саутгемптон" на його полі.