Символічна збірна перших півфіналів Ліги чемпіонів

28 квітня 2016, 17:02
У команду тижня потрапили відразу шість гравців "Атлетіко"

"Атлетіко" обіграв "Баварію". Фото AFP

Цього тижня пройшли перші півфінали Ліги чемпіонів. "МанСіті" зіграв внічию з "Реалом" (0:0), а "Атлетіко" обіграв "Баварію" (1:0). За підсумками протистоянь УЄФА склав символічну збірну.

Воротар: Джо Харт ("Манчестер Сіті")
Харт не раз виручав "Сіті" в цій Лізі чемпіонів, але з кожним новим матчем його сейви стають більш цінними. Два з першої зустрічі з "Реалом" вийшли на диво.

Захисник: Хуанфран ("Атлетіко")
Кінгслі Коман в протистоянні 1/8 фіналу з "Ювентусом" продемонстрував, що завдяки швидкості і техніці він в змозі доставити суперникові великі неприємності. У матчі з "Атлетіко" він потрапив в стартовий склад замість Франка Рібері, але нічим себе не проявив. Хто в цьому винен? Хуанфран.

Захисник: Венсан Компані ("Манчестер Сіті")
Справжній капітан. Немов скеля, височів в обороні "Сіті", уважно доглядаючи за нападниками "Реала", нехай навіть самий грізний з них – Кріштіану Роналду – залишився поза заявкою.

Захисник: Пепе ("Реал")
Будь-захисник, якому вдається виключити з гри Серхіо Агуеро, заслуговує найдобріших слів. Португалець до того ж ледь не приніс "Реалу" перемогу.

Захисник: Філіпе Луїс ("Атлетіко")
Бразилець був ключовою фігурою в стартовому штурмі "Атлетіко", з'являючись на всіх ділянках поля. Потім Філіпе Луїс відійшов назад і діяв на більш звичній позиції. У зустрічі з "Баварією" в потрібний час опинявся в потрібному місці.

Півзахисник: Сауль Ньігес ("Атлетіко")
У цьому сезоні 21-річний півзахисник з'являється на полі в кожному матчі. Прекрасним голом після індивідуального рейду підтвердив репутацію стрімко прогресуючого футболіста. Народжується нова зірка, як вважає Хосеп Гвардіола.

Півзахисник: Фернандіньо ("Манчестер Сіті")
Задав тон першого тайму, який майже повністю залишився за господарями. Рідкісні спроби мадридців створити щось путнє в атаці гасилися безкомпромісними підкатами бразильця.

Півзахисник: Аугусто Фернандес ("Атлетіко")
Аргентинець провів всього четвертий матч у турнірі, але жодним чином не випадав з злагодженої півзахисту "Атлетіко", ретельно опікуючи намагалися здійснювати забіги суперників.

Півзахисник: Каземіро ("Реал")
Тоні Кроос і Лука Модріч чудово проявили себе в останні півгодини, однак до цього, коли у гостей майже нічого не клеїлося, головним мадридським героєм на полі був Каземіро.

Нападаючий: Антуан Грізманн ("Атлетіко")
На відміну від чвертьфінального матчу з "Барселоною" Грізманн ні ключовим гравцем атаки, але при цьому він самовіддано і невтомно працював на інших, відходячи назад, а також створюючи вільні зони для партнерів.

Нападаючий: Фернандо Торрес ("Атлетіко")
До нього повертається впевненість тих часів, коли він починав кар'єру в "Атлетіко". Виділяється як фізичними, так і інтелектуальними здібностями. У другому таймі зовнішньою стороною стопи послав м'яч у штангу.