"Симулянт" Танковський показав свою зламану ногу і пояснив момент із карткою супернику

5 березня 2020, 15:27
Футболіст "Маріуполя" невдало пробігся по полю стадіону під час матчу

В'ячеслав Танковський / Фото: ФК Маріуполь

В одному з вчорашніх матчів чемпіонату України "Маріуполь" розправився вдома з полтавською "Ворсклою" – 3:0. У другому таймі стався неоднозначний епізод, коли півзахисник "Маріуполя" Владислав Танковський у грі з "Ворсклою" отримав травму на рівному місці.

Спочатку багато хто сприйняв це як відверту симуляцію. До того ж суддя Олександр Дердо показав жовту картку хавбеку гостей Ібрагіму Кане, який просто пробігав поруч. Але 24-річний Танковський, не пробувши на полі і п'яти хвилин, був замінений.

Виявилося, він отримав травму. Про це на офіційному сайті "Маріуполя" повідомив доктор клубу Дмитро Лісіцин: "У Танковського медіальний перелом щиколотки лівої гомілки без зміщення. Накладена гіпсова пов'язка і мобілізація. Термін відновлення – півтора-два місяці". А пізніше і сам футболіст виклав в соцмережах фото ноги в гіпсі.

Своїм підписом "Мені було не до фолу" футболіст спробував пояснити, чому нічого не сказав судді про те, що суперник не порушував проти нього правила.

Дивіться відеоогляд матчу "Маріуполь" – "Ворскла"