"Сила, воля плюс характер": Північна Ірландія в меншості вирвала нічию у Румунії в Лізі націй

5 вересня 2020, 09:15
Господарям в лізі В учора не пощастило, норвежці та словаки поступилися, шотландці і румуни не виграли

Румунія - Північна Ірландія / Фото: Reuters

У суботу ввечері відбулося ще вісім матчів стартового туру Ліги націй. Один з найдраматичніших пройшов в Бухаресті, де у другому за силою дивізіоні зустрічалися збірні Румунії та Північної Ірландії.

Румуни, будучи в ролі фаворита, не змогли обіграти гостей з Великої Британії. Підопічні Мірела Редоя відкрили рахунок на 25-й хвилині зусиллями Джорджа Пушкаша. А коли французький рефері Франсуа Летесьє видалив Джоша Мадженніса, то здавалося, що господарі впевнено доведуть зустріч до перемоги. Однак команда Північної Ірландії не здавалася і зрівняла рахунок на 87-й хвилині! Півзахисник "Кардіффа" Гевін Вайт, який вийшов на заміну в другому таймі, приніс гостям нічию – 1:1. Дивіться огляд поєдинку.

Учора Нідерланди дотиснули Польщу без Левандовського.

А групу В1 очолила збірна Австрії, яка з колишнім динамівцем Драговичем у складі дещо несподівано перемогла в гостях Норвегію – 2:1. Господарів не врятував навіть гол зіркового форварда дортмундської "Боруссії" Ерлінга Голанда.

Ще в одному матчі ліги В збірна Словаччини поступилася вдома сусідам із Чехії – 1:3.