Сідні Кросбі став найкращим гравцем Матчу всіх зірок НХЛ

27 січня 2019, 16:26
У фінальному поєдинку Столичний дивізіон виявився сильнішим Центрального

/ Фото: Twitter

Команда Столичного дивізіону з рахунком – 10: 5 переграла збірну Центрального дивізіону в фіналі Матчу всіх зірок НХЛ, який відбувся в американському місті Сан-Хосе. У складі переможців по дві шайби закинули Сідні Кросбі ( "Піттсбург") і Меттью Барзана ( "Айлендерс").

У півфіналі збірна Столичного дивізіону під керівництвом головного тренера "Вашингтона" Тодда Рейрдена з рахунком – 7: 4 перемогла команду Атлантичного дивізіону.

Найціннішим гравцем Матчу зірок НХЛ був визнаний Кросбі. 31-річний канадець в четвертий раз в кар'єрі взяв участь в Матчі зірок і вперше був визнаний найціннішим хокеїстом.

Додамо, що команда Столичного дивізіону отримала за перемогу 1 млн доларів призових.

Поєдинки Матчу зірок Національної хокейної ліги четвертий рік поспіль проходили у форматі "3 на 3", команди грали два періоди по 10 хвилин. У матчі брали участь команди чотирьох дивізіонів НХЛ: Центрального і Тихоокеанського (Західна конференція), Столичного та Атлантичного (Східна конференція).

Раніше ми розповідали, що казахстанський "Арлан" став переможцем Континентального кубка з хокею.