Швейцарський велогонщик проїхав 217 км за п'ять годин на "Джиро"

11 травня 2017, 19:00
Швейцарський велогонщик Сільван Дільє виграв шостий етап велобагатоденки "Джиро д'Італія"

Сільван Дільє виграв шостий етап і був винагороджений поцілунками. Фото AFP

Швейцарець Сільван Ділье з команди BMC став переможцем шостого етапу багатоденної шосейної велогонки "Джиро д'Італія".

У четвер на фініші етапу протяжністю 217 кілометрів Ділье випередив бельгійця Яспера Стейвена, який став другим. Трійку кращих замкнув австрієць Лукас Пестлбергер, який відстав від переможця на 12 секунд. Переможець пройшов дистанцію за 4 години і 58 хвилин.

Трійка лідерів у генеральній класифікації в порівнянні з попереднім етапом змінилася: на першій сходинці розташувався люксембурзький велогонщик Боб Юнгелс; на другому і третьому місцях ідуть британці – Джерайнт Томас і Адам Йейтс.

Наступний етап "Джиро д'Італія" протяжністю 224 км пройде в п'ятницю, а завершиться італійський Гранд-тур 28 травня в Мілані індивідуальною гонкою з роздільним стартом.

Українські гонщики участі в гонці не беруть.