Швейцарські хокеїстки обіграли японок на Олімпіаді-2018

12 лютого 2018, 14:04
У першому періоді глядачі забитих шайб не побачили, а команда Швейцарії забезпечила перемогу у другій 20-хвилинці

Жіноча збірна Швейцарії з хокею. Фото AFP

Жіноча збірна Швейцарії з хокею здобула перемогу над командою Японії в матчі групового етапу на зимових Олімпійських іграх в Пхенчхані.

Зустріч другого туру групи B пройшла в понеділок і завершилася з рахунком 3:1 (0:0, 2:0, 1:1). У швейцарок шайби закинули Сара Бенц (31-ша і 34-та хвилини) і Аліна Мюллер (45). У складі японок відзначилася Ханае Кубо (48).

У наступному матчі збірна Швейцарії (6 очок) 14 лютого зіграє з командою Швеції, збірна Японії (0) в цей же день зустрінеться з об'єднаною командою Кореї.

Раніше на Олімпіаді-2018 Канада розгромила "олімпійських атлеток з Росії" з рахунком 5:0. Нагадаємо, що збірна Канади – другий фаворит змагань після збірної США. На думку букмекерів, "золото" Олімпіади в Пхенчхані завоюють американки, "срібло" канадки, а "бронзу" – команда Фінляндії.

Відзначимо, що чоловічий хокейний турнір Олімпіади-2018 розпочнеться 14 лютого матчем Словаччина – Команда олімпійських атлетів.

Відзначимо, що повний розклад у всіх видах спорту на всі дні Олімпіади-2018 є на нашому сайті. Вибравши перетин дня і виду спорту, клікніть і отримаєте час початку подій.