Швейцарські фани повісили на футбольні ворота ланцюг із замком через Лігу чемпіонів

7 березня 2019, 14:36
Вболівальники "Люцерна" протестували проти раннього початку поєдинку Кубка Швейцарії

Вболівальники швейцарського клубу "Люцерн" влаштували акцію протесту проти раннього початку гри Кубка Швейцарії з "Янг Бойз". Гра повинна була початися о 6 годині вечора за місцевим часом, щоб не перешкодити показу на ТБ матчів Ліги чемпіонів. Подібні заходи викликали невдоволення у місцевих уболівальників.

Перед початком зустрічі представники фанатського угруповання вийшли на поле, вишикувавшись в ряд. Після цього вони повісили на ворота ланцюг із замком і повернулися на сектор. Вболівальники розгорнули на своєму секторі банер із написом: "Прайм-тайм може почекати".

В результаті початок зустрічі довелося відкласти на кілька хвилин, поки співробітники стадіону намагалися зламати замок.

Варто зазначити, що гру "Люцерн" – "Янг Бойз" раніше вже переносили на тиждень через масштабний щорічний карнавал, що проходить в Люцерні. У матчі 1/4 фіналу Кубка Швейцарії "Люцерн" обіграв "Янг Бойз" із рахунком – 4:0.

Нагадаємо, що сьогодні в 1/8 фіналу Ліги Європи зіграє свій матч представник України. Ми ведемо онлайн-трансляцію матчу "Челсі" – "Динамо"..