Швеція завоювала бронзові медалі жіночого чемпіонату світу

6 липня 2019, 20:10
Футболістка з Англії повторила скандальний жест опонентки з США

/ Фото: AFP

Жіноча збірна Швеції з футболу завоювала бронзові нагороди чемпіонату світу 2019 року. У матчі за третє місце шведки обіграли команду Англії. Рахунок в матчі вже на 11-й хвилині відкрила Косоваре Асллані, а через 11 хвилин перевага скандинавської команди збільшила Софія Якобсон. Англійки зусиллями Франчески Кірбі ще до перерви один гол відіграли, але відігратися не змогли. Остаточний рахунок матчу – 2:1 на користь Швеції.

Цікаво, що Кірбі зазначила взяття воріт точно таким же жестом, як це зробила в матчі проти англійок у півфіналі американка Алекс Морган. Нагадаємо, після забитого м'яча Морган зобразила чаювання, за що на неї обрушився шквал критики, приплітаючи сюди політику.

Як ми писали раніше, лідер жіночої збірної України з футзалу розповіла про стосунки дівчат в Європі і Україні. "У жіночому футболі – більше 90 відсотків лесбіянок, - заявила Юлія Форсюк. – В Європі – це норма, все відкрито. В Україні це теж є, але, мені здається, тут у більш закритій формі".

Тим часом в США набирає обертів скандал – там у жіночих змаганнях з важкої атлетики переміг чоловік. Колеги обурені. І хвилюються, що цей випадок може перерости в масове явище. Невдоволення висловили навіть олімпійські чемпіони.