Спритна Бельгія помстилася Англії і позбавила плей-оф бронзового призера Ліги націй

16 листопада 2020, 08:45
Травму в матчі отримав півзахисник "Ліверпуля" Джордан Гендерсон

Бельгія - Англія / Фото: Reuters

В одному із заключних поєдинків 5-го туру Ліги націй УЄФА збірна Бельгії переграла Англію, достроково позбавивши бронзового призера першого сезону усіх шансів на потрапляння в плей-оф. Битва фаворитів проходила на стадіоні короля Бодуена у Льовені і завершилася з рахунком 2:0 на користь господарів. Раніше ми повідомляли, що ФІФА компенсує "Ліверпулю" травму гравця у збірній Англії.

Всі м'ячі в цій зустрічі були забиті в перші 24 хвилини. Спочатку півзахисник бельгійської команди Юрі Тілеманс відкрив рахунок на 10-й хвилині з передачі Ромелу Лукаку. Тілеманс пробивав з центральної зони чужого штрафного, і м'яч після рикошету від захисника залетів у нижній кут воріт. А на 24-й хвилині форвард Дріс Мертенс збільшив перевагу Бельгії, шикарно пробивши зі штрафного метрів з 25-ти у ближній кут воріт.

Бельгія – Англія / Фото: Reuters

Тим часом травму в матчі отримав півзахисник збірної Англії і "Ліверпуля" Джордан Гендерсон, якому була потрібна заміна. Наставник британців Гарет Саутгейт підтвердив, що футболіст залишив поле через ушкодження.

Таким чином Бельгія взяла у "Трьох левів" реванш за виїзну поразкуі після п'яти турів набрала 12 очок, очоливши свою групу. Англія з 7 балами посідає третє місце в групі і втратила шанси на вихід у фінальну стадію Ліги націй. У паралельному матчі Данія обіграла Ісландію 2:1, набрала 10 очок і в заключному турі посперечається з Бельгією за перше місце.