Шикарні голи Едінсона Кавані вивели Уругвай в чвертьфінал чемпіонату світу

30 червня 2018, 23:06
Кріштіану Роналду і компанія залишають ЧС-2018, програвши збірній Уругваю з рахунком 1: 2

Уругвай - Португалія - 2: 1.

У суботу на чемпіонаті світу з футболу визначилася перша чвертьфінальна пара . З Францією , раніше обіграла Аргентину з рахунком 4 : 3 , зіграє команда Уругваю . Щоб пробитися в 1/4 фіналу , команда Оскара Табареса увечері 30 червня обіграла збірну Португалії з рахунком 2 : 1 . Наш сайт провів онлайн-трансляцію матчу Уругвай – Португалія з яскравими фото зі стадіону в Сочі і коментарями ключових епізодів поєдинку .

Уругвайці змогли забити швидкий гол: на сьомій хвилині лідери атаки Суарес і Кавані створили шедевр. Два рази м'яч переводився далекими передачами з флангу на фланг і Едінсон Кавані в високому стрибку зміг головою відправити м'яч у ближній кут – 1: 0.

Португальці змогли відігратися на початку другого тайму: розіграш м'яча з кутового, передача в центр штрафної і там уругвайські захисники, які занадто багато уваги приділили Роналду, пропустили ривок Пепе, який головою пробив у протихід воротареві – 1: 1. Радість португальських уболівальників була недовгою. Через сім хвилин Едінсон Кавані забиває другий красивий м'яч у поєдинку: з кута штрафного пробив у дотик, точно, впевнено, технічно, прямо в кут!

Португальці дуже багато володіли м'ячем і атакували великими силами, але забити більше не змогли. Уругвай – в чвертьфіналі, Роналду і компанія їдуть додому

Виграно єдиноборств в обороні : 45-44

Чвертьфінальний матч Португалія – Франція відбудеться в п'ятницю , 6 липня, і розпочнеться о 17:00 за київським часом . Відзначимо , що наш сайт проводитьонлайни всіх матчів чемпіонату світу 2018.