Шикарна "гармата" Малиновського допомогла "Аталанті" в матчі з "Вероною"

7 грудня 2019, 18:29
Півзахисник збірної України відзначився першим голом в матчі чемпіонату Італії

Руслан Малиновський і його "Аталанта" / Фото: Reuters

У поєдинку 15-го туру італійської Серії А "Аталанта" приймала "Верону". Зустріч пройшла в Бергамо на стадіоні "Атлет Адзуррі" і завершилася з рахунком 3:2 на користь господарів.

Автором першого гола став нападник "Верони" Самуель Ді Карміне, який відправив м'яч у ворота суперника на 23-й хвилині.

Перед свистком на перерву рахунок зрівняв півзахисник "Аталанти" Руслан Малиновський, забивши дуже красивий гол з дальньої дистанції.

У другому таймі Ді Карміне знову вивів гостей вперед.

В середині другої половини відзначився форвард господарів Мур'єль.

Наприкінці зустрічі з поля був видалений захисник "Верони" Павло Давидович. Цим скористалася "Аталанта" і на 93-й хвилині переможний гол забив Берат Дьїмсіті.

"Аталанта" займає шосте місце в турнірній таблиці чемпіонату Італії. В активі клубу з Бергамо 28 очок.

Нагадаємо, що "Шахтар" зустрінеться з "Аталантою", матч відбудеться в середу 11 грудня на ОСК "Металіст" в Харкові. Початок гри о 19:55. Квитки можна придбати за посиланням