Шеві знову щастить по-крупному: огляд перемоги України над Люксембургом

26 березня 2019, 09:08
Українці ледь не зганьбилися у матчі з "карликом". Нас врятував гол, забитий Люксембургом у свої ворота

/ Фото: Getty Images

На стадіоні "Жозі Бартель" завершився матч другого туру відбору Євро-2020 між збірними Люксембургу та України. Команда Андрія Шевченка лише дивом зуміла виграти з рахунком 2:1 після того, як нападник збірної Люксембургу Жерсон Родрігес, який виступає в японському "Джубіло Івато", на останніх секундах головою зрізав м'яч у свої ворота, намагаючись перервати подачу Руслана Малиновського.

Буквально за хвилину до цього ми могли пропустити і взагалі програти цей матч. Однак нам знову пощастило, як і в Португалії, де суддя в кінцівці зустрічі не призначив пенальті у ворота П'ятова за фол з боку Миколенка.

Те, що говорили про Олега Блохіна біля керма збірної України – що він фартовий, час говорити тепер і про Андрія Шевченка. Два матчі поспіль витягли на божевільному везіння!

ЛЮКСЕМБУРГ – УКРАЇНА – 1:2
(Тюрпель, 34 – Циганков, 40, Родрігес, 90 + 3 авт)

Відео голів

Тюрпель, 34 – 1:0

Циганков, 40 – 1:1

Родрігес, 90+3 авт – 1:2

Перемога над Люксембургом вивела Україну в лідери своєї відбіркової групи.

Як повідомлялося раніше, у збірної України перед матчем відбору переплутали Люксембург з Ліхтенштейном.

Також повідомлялося, що Зінченко замахнувся на скандальний рекорд Тимощука у збірній України.