Шевченко забив гол у матчі легенд "Мілана" та "Інтера"

5 травня 2015, 12:23
Команда Хав'єра Дазнетті програла благодійний матч

Вчора, 4 травня, на міланському стадіоні "Сан-Сіро" відбувся благодійний матч футбольних зірок, який організував екс-капітан "Інтера" Хав'єр Дзанетті. Поєдинок завершився перемогою команди "Expo" 6:4.

У матчі брав участь і українець Андрій Шевченко. На 44-й хвилині українець реалізував пенальті. Через 4 хвилини гол за "Експо" забив Леонардо. Також по дублю на свій рахунок записали Ето'О і Креспо. За команду Дзанетті відзначилися Ікарді, Саморано, Паласіо і сам винуватець торжества.

Всі зібрані кошти від поєдинку будуть спрямовані дітям з малозабезпечених сімей.

Команда Дзанетті – "Expo" 4:6

Голи: Ікарді (12), Дзанетті (66), Саморано (73, пен), Паласіо (84) – Шевченко (44, пен), Леонардо (48), Ето'О (52, 71), Креспо (78, 89).

За команду Зенетті, яку тренував Валтер Дзенга, виступали Крістіан Аб'ятті, Джузеппе Барезі, Нікола Берті, Андреас Бреме, Кафу, Естебан Камбьяссо, Паоло Орландоні, Крістіан Ківу, Дієго Колотто, Хуан Кордоба, Юрій Джоркаєфф, Мауро Ікарді, Гарі Медель, Родріго Паласіо , Андреа Раноккія, Вальтер Самуель, Ліонель Скалоні, Сержіньо, Деян Станкович, Деміан Томаззо та Іван Саморано.

Команду "Expo" під керівництвом Деметріо Альбертіні представляли Массімо Амброзіні, Звонимир Бобан, Ніколас Бурдіссо, Алессандро Костакурта, Ернан Креспо, Денис Херман, Самуель Ето'О, Луїш Фігу, Філіппо Індзагі, Крістіан Ладесма, Леонардо, Стефано Маурі, Саллі Мунтарі, Хидетоші Наката, Алессандро Неста, Паоло Каннаваро, Анджелло Перуцці, Кларенс Зеєдорф, Андрій Шевченко, Рубен Соса, Франческо Тольдо і Крістіано Вієрі.