Шевченку на замітку: український форвард забив сьомий гол у чемпіонаті Індонезії

9 серпня 2019, 20:17
Євген Бохашвілі ділить четверте місце в таблиці бомбардирів

Євген Бохашвілі / Фото: Instagram

Український форвард Євген Бохашвілі відзначився голом у черговому турі чемпіонату Індонезії. Він допоміг своєму "ПСС Слеман" виграти у команди "Бадак Лампунг" – 2: 0.

Команда Бохашвілі вийшла вперед в кінці першого тайму, а на 87-й хвилині сам Євген встановив остаточний рахунок. Після 13-ти турів команда Бохашвілі має в активі 20 балів і займає четверте місце.

Сам українець забив вже 7-й м'яч у цьому сезоні чемпіонату Індонезії. У таблиці бомбардирів він ділить четверту позицію, відстаючи від лідера на 4 голи.

Раніше ми писали, що за підсумками голосування за "Гол сезону" за версією читачів офіційного сайту УЄФА найкращим визнано штрафний удар нападника "Барселони" Ліонеля Мессі в матчі з "Ліверпулем" (3: 0) у півфіналі Ліги чемпіонів.

Також додамо, що Ліонеля Мессі дискваліфікували після Кубка Америки. Нападаючий збірної Аргентини дискваліфікований на один матч і покараний штрафом у розмірі 1500 доларів за свої проступки на Кубку Америки-2019.