Шевченко: "Звичайно, пенальті спірний, я хотів би подивитися повтор"

7 жовтня 2016, 00:18
Для наставника збірної України головне, щоб його команда грала в комбінаційний футбол, а не в бий-біжи

Андрій Шевченко

Головний тренер збірної України Андрій Шевченко в ефірі каналу "Футбол-1" прокоментував поєдинок проти Туреччини (2:2) в рамках відбору до ЧС-2018.

- Хлопці грали дуже добре. Ми практично нічого не дали їм зробити. Було дуже багато моментів у нас, але пропустили гол практично за хвилину до кінця першого тайму. Кінцівка другого тайму нам не вдалася. Останні 10 хвилин, думаю, хлопці просто втомилися. Ми спробували зробити заміни, але турки добре сконцентрувалися. Звичайно, пенальті спірний, я хотів би подивитися повтор... Будемо працювати далі.

Ми граємо з хорошим суперником. Не забувайте, що хлопці віддали всі сили, тому турки десь провалили перший тайм, але сконцентрувалися в другому. У матчі проти хорошого суперника потрібно бути завжди на сто відсотків сконцентрованим.

Я задоволений грою команди, але результатом після 2: 0 – не зовсім

Якби не пропустили перший м'яч і пішли на перерву за рахунку 2:0, думаю, турки б повісили голову. Але стадіон їх підтримував. Після забитого гола вони піднеслися і забили нам з спірного пенальті. Я задоволений грою команди, але результатом після 2:0 – не зовсім.

Для мене головне, щоб вони грали в футбол. Я не хочу бачити бий-біжи. Я хочу бачити комбінаційний футбол. Я вірю, що наші футболісти можуть в нього грати. Це було не завжди, але були дуже хороші проміжки часу. Значить ми на правильному шляху.

Дай Бог, щоб у нас все забивали. Я радий за Артема Кравця, він молодець: вийшов, відпрацював до кінця, не тільки м'яч забив, але і відпрацював в інших моментах. У мене немає претензій щодо віддачі ні до жодного гравця.

Результат – це результат, але мені важливо, що команда показала хороший футбол

Кучер і Ордець пройшли тренувальний процес тут. Я звичайно сумнівався, бо і Женя Хачеріді дуже хороший захисник. Мені потрібно було добре подумати, але я зробив ставку на цих двох захисників перш за все тому що вони грають разом і довіряють один одному, а це дуже важливо. Вважаю, вони зіграли дуже добре.

Ця група буде підносити сюрпризи. Думаю, взяти очки на виїзді, не знаючи того, що ми буде вигравати 2:0 – це хороший результат. Результат – це результат, але мені важливо, що команда показала хороший футбол. Це для мене головне.