Шість м'ячів в Стамбулі наколотили Туреччина і Хорватія: огляд жаркого матчу

11 листопада 2020, 23:45
Балканці були близькі до успіху, але не втримали перемогу

Туреччина - Хорватія / Фото: Reuters

Ні багато ні мало шість м'ячів забили збірні Туреччини і Хорватії в товариському матчі в Стамбулі. Весь поєдинок пройшов у напруженій боротьбі, гості пропустили першими, але потім вели в рахунку 3:2 у другому таймі. Проте віцечемпіони світу не змогли втримати перемогу – 3:3. Важко складається осінь для балканців. У попередньому поєдинку в Лізі націй Хорватія знову програла Франції – 1:2.

Турки вийшли вперед на 23-й хвилині – Дженк Тосун реалізував пенальті. Анте Будимир досить швидко зрівняв рахунок, проте Деніз Тюрюч на 40-й хвилині знову вивів "червоно-білих" вперед і дозволив їм піти на перерву лідерами.

Хорвати зуміли перевернути гру на початку другого тайму – Маріо Пашалич і Йосип Брекало забили по голу, і перевага виявилася вже на стороні гостей. Але Дженгиз Ундер зумів зрівняти рахунок на 58-й хвилині – 3:3. І більше команди в Стамбулі не забивали.

Туреччина – Хорватія / Фото: Reuters

Зазначимо, що збірна Туреччини виступає в групі 3В Ліги націй УЄФА і займає третє місце в турнірній таблиці. На фініші етапу їй доведеться зустрітися з командами Росії (15 листопада) і Угорщини (18 листопада). Хорватія йде третьою в групі 3А, пропустивши вперед Португалію і Францію. Тепер підопічні Златко Далича зіграють на груповому етапі з командами Швеції (14 листопада) і Португалії (17 листопада).