Шість м'ячів в чвертьфіналі Ліги Європи: огляд матчу "Лаціо" – "Зальцбург" – 4:2

6 квітня 2018, 11:56
Всі голи і моменти першого матчу 1/4 фіналу Ліги Європи

Лаціо - Зальцбург - 4:2

"Лаціо" здобув перемогу над "Ред Булл Зальцбург" у першому чвертьфінальному поєдинку Ліги Європи. Зустріч відбулася в Римі на стадіоні "Олімпіко" і завершилася з рахунком 4:2 на користь господарів.

Першим забив "Лаціо": відзначився півзахисник Сенад Лулич. Гості зрівняли рахунок на 30-й хвилині завдяки точному удару хавбека Валона Беріша з пенальті. На початку другого тайму римляни знову вийшли вперед: цього разу гол до свого активу записав півзахисник Марко Пароло. На 71-й хвилині нападаючий Такумі Мінаміно вдруге зрівняв рахунок. Протягом наступних п'яти хвилин господарі забили двічі: спочатку голом відзначився півзахисник Феліпе Андерсон, а потім – форвард Чіро Іммобіле.

Матч-відповідь команди проведуть в Зальцбурзі 12 квітня.