Шедевр року для порожніх трибун! У Південній Кореї під час пандемії забитий неймовірний гол п'ятою

10 травня 2020, 19:39
Гол-красень у виконанні форварда команди "Канвон" побачили тільки телеглядачі – на стадіоні уболівальників не було

Футболісти команди «Канвон» (Південна Корея) / Фото: Twitter

Нападник команди "Канвон" Чо Дже Ван став автором неймовірного за красою голу в матчі першого туру футбольного чемпіонату Південної Кореї із "Сеулом", що завершився з рахунком 3:1 на користь "Канвона". Нагадаємо, Кей-ліга в умовах пандемії коронавірусу стартувала перед порожніми трибуами, при цьому футболістам у Кореї радять не розмовляти на полі, щоб не заразитися.

Зустріч відбулася на домашньому стадіоні "Канвон" у Чхунчхоні. Гості із Сеула повели в рахунку на 36-й хвилині. Автором забитого м'яча став Пак Тон Чин. На початку другого тайму господарі відновили рівновагу, відзначився Кім Джі Хен. А головний гол-шедевр на 85-й хвилині забив 24-річний форвард Чо Дже Ван, що зі складного становища примудрився п'ятою замкнути простріл з флангу у виконанні Кім Сон Де.

Тренер "Канвона" відзначив цей шикарний гол зі спущеною захисною маскою. А вже за хвилину перемогу господарів закріпив Кім Сон Де – у підсумку 3:1 на їхню користь.

Раніше ми писали, що в Нікарагуа визначився перший чемпіон часів пандемії:трофей "Реалу" вручали в масці та рукавичках, а команда, що програла, проливала сльози.

Нагадаємо, чемпіонат України з футболу планують відновити 30 травня. Напередодні тести на коронавірус здали гравці "Динамо"- всі виявилися негативними.