"Ще не вмерла" в Москві! Божевільний українець-скелелаз виграв чемпіонат Європи, здолавши росіянина

22 листопада 2020, 17:55
Українця Данила Болдирєва запрошували до збірних інших країн, але він відмовився

Данило Болдирєв / Фото: Instagram

28-річний українець Данило Болдирєв завоював "золото" чемпіонату Європи зі скелелазіння в Москві в дисципліні "швидкість". У фіналі змагань у столиці РФ Данило на п'ять сотих секунди випередив росіянина Льва Рудацького. Третім став поляк Марцин Дзенський. На честь перемоги Болдирєва в Москві прозвучав гімн "Ще не вмерла"!

Болдирєв. Чемпіон Європи. Скелелазіння Відео: Instagram

Данилу Болдирєву 28 років. На ЧС-2014 він у швидкісний дисципліни встановив світовий рекорд (5,6 с), який пізніше побив іранець Реза Аліпур (5,48 с). Зазначимо, що скелелазіння ввійде до програми Олімпіади в наступному році. І в Токіо Болдирєв точно посперечається за медалі.

Раніше, розповідаючи про себе, Данило Болдирєв зізнався "Сьогодні", що робив успіхи в легкій атлетиці і його запрошували виступати за австрійську і польську збірні, але він відмовився.

"До тренувань, які тривають 2,5-4 години, включаю елементи єдиноборств, легкої атлетики, футболу, йоги, пілатесу. Потрібно мислити глобально. Якщо ти хочеш бути найкращим – повинен бути божевільним", – каже про себе Болдирєв.

Раніше ми писали, що українець став найсильнішою людиною планети! Олексій Новіков пішов стопами Василя Вірастюка, вигравши турнір World Strongest Man у Флориді.

Відео: Сьогодні