"Шальке" з Коноплянкою "всуху" програв "Хоффенхайму"

23 вересня 2017, 18:34
Український півзахисник "Шальке" відіграв 90 хвилин у матчі Бундесліги

Євген Коноплянка в матчі проти "Хоффенхай

У матчі шостого туру чемпіонату Німеччини " Шальке " на виїзді поступився " Хоффенхайму " . Поєдинок пройшов у суботу на полі " Хоффенхайма " і завершився перемогою господарів з рахунком 2 : 0 .

На 13-й хвилині рахунок відкрив півзахисник Денніс Гайгер , а на третій доданій хвилині поєдинку Лукас Рупп встановив остаточний рахунок .

Український півзахисник " Шальке " Євген Коноплянка вийшов у стартовому складі і відіграв весь матч .

Після цього матчу " Хоффенхайм " вийшов в лідери чемпіонату Німеччини , набравши 14 очок . У " Шальке " залишилося 9 очок ( сьоме місце).

Нагадаємо, что днями стала відома зарплата Коноплянки в "Шальке": вона становить 4 мільйони євро за сезон до вирахування податків .