"Шальке" громить "Ганновер": Євген Коноплянка знову в запасі

3 листопада 2018, 19:30
З рахунком 3: 1 "Шальке" обіграв "Ганновер" без допомоги українського півзахисника

"Шальке" обіграв "Ганновер". Фото AFP

В 10 турі чемпіонату Німеччини з футболу" Шальке " впевнено обіграв " Ганновер . Поєдинок на полі команди з Гельзенкірхена завершився з рахунком 3 : 1 . Всі голи були забиті в другому таймі . Український півзахисник Євген Коноплянка за рішенням тренера " Шальке " знову не зіграв ні хвилини , весь матч просидівши на лаві запасних .

У десяти матчах нинішнього сезону українець взяв участь тільки в чотирьох : три рази він вийшов у старті , один раз – на заміну . Не забив жодного гола , заробив видалення.

Нагадаємо , що в попередньому туріКоноплянці не дали зіграти і хвилини проти "Лейпцига". Гра на виїзді завершилася з рахунком 0 : 0 . Український півзахисник " Шальке " весь матч просидів в запасі і не вийшов на поле навіть на заміну .

"Шальке" – "Ганновер" 3:1 (0:0)
Голы: Бенталеб (57, з пенальті), Емболо (71), Ут (85) – Вайдандт (70)

"Шальке": Нюбель, Стамбулі, Сане, Настасіч, Шопф, Каліджурі, Сердар (Бургшталлер, 58), Харіт (Маккенні, 89), Бенталеб (Руді, 72), Емболо, Ут.

"Ганновер": Чаунер, Антон, Тревізан (Віммер, 37; Вайдандт, 65), Альборноз, Елез, Харагуті, Фоссум (Муслія, 73), Бебу, Уолас, Корб, Вуд.