"Шальке" без Коноплянки всуху програв "Вердеру" і наблизився до "зони вильоту"

20 жовтня 2018, 22:15
Український півзахисник не отримав ні хвилини ігрового часу в 8 турі чемпіонату Німеччини

"Вердер" на виїзді обіграв

В матчі восьмого туру чемпіонату Німеччинибременський " Вердер " на виїзді переміг " Шальке " з рахунком 2 : 0 . Дублем у складі переможців відзначився Максиміліан Еггештайн , який забив по голу в кожному з таймів . Український півзахисник " Шальке " Євген Коноплянка весь матч просидів на лавці для запасних .

Завдяки цій перемозі "Вердер", набравши 17 очок, вийшов на друге місце в турнірній таблиці Бундесліги. Для "Вердера" ця перемога стала четвертою в останніх п'яти матчах чемпіонату. В активі "Шальке" залишилося шість очок, і клуб як і раніше знаходиться в "зоні вильоту", займаючи 16-е місце.

У наступному турі "Вердер" на своєму полі зіграє з "Байєром". "Шальке" проведе виїзну зустріч з "Лейпцигом". Матчі відбудуться 28 жовтня.

"Шальке" – "Вердер" – 0: 2 (0: 1)
Голи: Еггештайн (43), Еггештайн (66)

"Шальке": Нюбель, Налду, Сані, Мендільо (Ут, 46), Даніель Каліджурі, Маскарель (Ді Санто, 63), Набіль Бенталєб, Шепф, Харитина (Сердар, 69), Маккенна, Бюргшталлер.

"Вердер": Павленка, Мойсандер, Гебреселассіє, Вельковіч, Аугустінссон, Нурі Шахін (Мевальд, 78), Кайнц (Лангкамп, 55), Классен, М.Еггештайн, Крузе, Осако (Пісарро, 55).
Попередження: Мендільо, 25. Кайнц, 41. Нурі Шахін, 61. М.Еггештайн, 72. Классен, 90.

Раніше ми писали, що
"Манчестер Сіті" з Зінченком на лаві запасних розгромив "Бернлі".Команда Хосепа Гвардіоли відвантажила п'ять м'ячів у сітку воріт суперника , а український футболіст потрапив в заявку на поєдинок , але на поле так і не вийшов .

А півзахисник збірної УкраїниАндрій Ярмоленко покинув поле на медичному електрокарі на 40 -й хвилині поєдинку " Вест Хема " з " Тоттенхемом " .