"Шахтар" завершив першу частину чемпіонату мінімальною перемогою

16 березня 2019, 19:15
Жуніор Мораес приніс перемогу "гірникам" над "Зорею"

/ Фото: Офіційний сайт ФК "Шахтар"

Сьогодні було зіграно матч 22 туру чемпіонату України з футболу між луганською "Зорею" і донецьким "Шахтарем". Не можна сказати, що поєдинок був багатим на гольові моменти, але чемпіон таки вичавив свій максимум з мінімуму. На 25-й хвилині Болбат подав на дальній кут воротарського майданчика, де Мораес в дотик відправив м'яч у сітку.

На початку другого тайму "гірники" створили ще один гострий момент, але Коваленко пробив з гарної позиції у воротаря. Потім був ще один напівмоменти у Мораеса, на тому все і закінчилося.

"Шахтар" виграв – 1: 0 і завершив перший етап першим, набравши 57 очок. "Зоря" на четвертій позиції – 32 очка.

Нагадаємо, що сьогодні пройшов ще один матч в Прем'єр-лізі. "Олександрія", що бореться за бронзові медалі, на виїзді розгромила "Чорноморець". І тепер в турнірній таблиці "Олександрія" випереджає "Зорю" на дев'ять очок.

Раніше ми писали, що перед грою з "Зорею" "Шахтар" представив новачків Тете і Маркоса, які, за словами гендиректора "гірників" Сергія Палкіна, "В майбутньому стануть зірками європейського футболу".