"Шахтар" вирвав перемогу у "Олімпіка" в Кубку України

31 жовтня 2018, 21:09
П'ять голів, два пенальті і видалення – підсумки донецького дербі в Харкові

Фото ФК "Шахтар"

Донецький "Шахтар" здобув перемогу над донецьким "Олімпіком" у матчі 1/8 фіналу Кубка України. Матч відбувся в Харкові на стадіоні "Металіст" і завершився з результативним рахунком 3: 2 на користь "гірників". Втім, по ходу матчу чинному володарю трофея довелося відіграватися після м'яча Білонога. Господарі поля досить швидко рахунок зрівняли – відзначився Мораєс, а потім відразу ж Тотовицький вивів команду вперед.

"Олімпік" знайшов у собі сили зрівняти рахунок, але нічия протрималася всього дві хвилини – гол Данченка став останнім у матчі.

"Шахтар" – "Олімпік" – 3: 2
Голи: Мораєс (63, пен), Тотовицький (66), Данченко (83) – Білоног (55, пен), Гай (81)

"Шахтар": Шевченко, Матвієнко, Кривцов, Хочолава, Данченко, Алан Патрік (Майкон, 59), Фернандо (Дентіньо, 41), Веллінгтон Нєм, Коваленко, Тотовицький, Мораєс (Мудрик, 70).

"Олімпік": Кринський, Немчанінов, Гришко, Цимбалюк, Ксенз (Зубейко), Гай, Кольцов, Політило, Білоног (Балашов, 77), Е. Пасіч, Шиндер (Тейшейра, 71).

Попередження: Гришко (30), Хочолава (44), Зубейко (59), Кольцов (79)

Вилучення: Гришко (62)

Точно не порадував своїх уболівальників "Маріуполь". Клуб, який представляв Україну в єврокубках, безвольно поступився першоліговому "Інгульцю" – 3: 1. Щоправда, варто відзначити, що з 20-ї хвилини маріупольці грали в меншості.

Раніше долю "Маріуполя" ледь не повторило київське "Динамо". "Біло-сині" гостювали у клубу другої ліги "Минай" і програвали після першого тайму в один м'яч. Однак після перерви дубль Шапаренка і гол Гармаша принесли киянам вольову перемогу і, можливо, зберегли роботу Олександру Хацкевичу.