"Шахтар" виграв усі шість матчів групи Ліги Європи

8 грудня 2016, 19:56
"Гірники" в гостях обіграли португальську "Брагу"

Тайсон забив двічі. Фото AFP

Донецький "Шахтар" зі стовідсотковим показником завершив груповий етап Ліги Європи. Сьогодні підопічні Паулу Фонсеки в гостях обіграли його колишню команду "Брагу".

Гості першими відкрили рахунок. На 22-й хвилині після навісу з кутового Кривцов з лінії воротарського пробив під поперечину.

А на 39-й хвилині "гірники" подвоїли свою перевагу. Класний рейд Марлоса, який обіграв кількох захисників, і видав шикарний пас – завершився ударом Тайсона низом у дальній кут

Португальці швидко відіграли один м'яч. Після навісу зліва Стоїлькович точно пробив головою.

Однак повернутися в гру "Брага" не зуміла. Після перерви Кривцов і Тайсон оформили по дублю. Кривцов знову забив головою, а Тайсон знову прибив низом у кут, тепер у ближній.

Гол Вукчевича перед свистком дозволив господарям піти від розгрому.

"Брага" – "Шахтар" – 2:4

Голи: Стоїлькович (43), Вукчевич (89) – Кривцов (22, 62), Тайсон (39, 66)

В іншому матчі групи "Герт" в гостях переграв "Коньяспор" – 1:0. Гол на четвертій компенсованій хвилині забив Кулібалі.

Ця перемога дозволила "Генту" разом з "Шахтарем" вийти в плей-офф Ліги Європи.